Gyerek bőrönd Boci Janod kerekeken 3-8 éves korosztálynak
Termékkód: J07702
10 390 Ft-39 %

Ajánlott kategóriák betöltése

A gyerekek elégedett mosolya számunkra a legfontosabb. Ezért a 2012 évben megkezdtük a gyerekjátékok forgalmazását. Az elmúlt 5 évben gyermekek ezreinek szereztünk örömet Magyarországon és külföldön egyaránt.

Röviddel a webáruházunk megnyitását követően három kis Mackóval bővült csapatunk. Oli, Brúnó és Milli, a medvebocs testvérek, szinte minden kínálatunkban lévő játékot próbára tesznek. És nem bánnak velük kesztyűs kézzel. Oli egy kis kalandor és imádja a gurulós játékokat, ezért minden tricikli, roller, bébitaxi és korcsolya vigyázzban áll, ha Oli közeledik.

Brúnó a játszóterek királya és rajong a csúszdákért. A csúszdák, kerti házikók, hinták és homokozók alkotják az ő világát. Mindemellett a konyhában is tesz-vesz és mindig meglepi szeretteit valami ínyencséggel. Ezért nem csoda, hogy próbára tette a játékkonyháinkat is. Végül, de nem utolsó sorban itt van Milli, a kis okos, aki játékosan tanult meg angolul és most a francia nyelvvel küzd. Kedvencei a didaktikus játékok, puzzle, építőjátékok és bilingvális játékok.

De amit mindhárman egyformán szeretnek azok a mesék! Most Mása és a medve a menő, ennél a mesénél kakaóval az egyik kezükben és fonott kaláccsal a másikban izgatottan várják a történek végét. Természetesen az erdei állatkák odavannak a népszerű Frozen – Jégvarázs mesében szereplő hercegnőkért is. Még szerencse, hogy nálunk minden kisfiú és kislány megtalálja a kedvenc mesemotívumát.

Játékboltunk termékeinek többsége az uniós országokból származik. A francia dizájnnal ellátott Janod fajátékok vagy a csúcsminőséget képviselő Smoby, BIG és Educa gyártók játékai garantáltan elnyerik gyermekei tetszését. Játékboltunk a Smoby termékek hivatalos viszonteladója. Gondoltunk a legkisebbekre is, akik a Kaloo puha játékokban lelnek kedves cimborákra. Milli, Brúnó és Oli is ezt ajánlják!

Szem előtt tartva az Ön kényelmét is, egyszerűsítettük a megrendelés és fizetés folyamatát. Bármilyen kérdés esetén, bátran lépjen velünk kapcsolatba. Várjuk megrendeléseit!

"